Ledvice B - Sokol Háj 3:0

31.10.2011 08:05

Ledvice rozšířily svoje nakládky ořechu a mouru, ještě o nakládku brankovou.Náš, dá se říci standartní brankový nášup začal v prvním poločase, ve kterém jsme začali sice aktivně, ale nevytvořily jsme si prakticky žádnou šanci.Zato domácí se v útočné aktivitě projevovali už od začátku.Při jejich první velké příležitosti se dostal hráč domácích až před našeho brankáře, ale ten neztratil hlavu a vykryl  těžkou střelu.Po delší zdravotní pauze se objevil na hřišti Nohejl a jako by chtěl dohnat vše, co zameškal.Snažil se být u všeho důležitého a tak není divu, že byl i u další příležitosti Ledvic, kdy vyhlavičkoval míč z naší branky.Ve druhé půli se zvyšoval tlak domácích a vyústil v branku1:0 Naši chlapci se snažily o  vyrovnání, hlavně trestný kop zahrávaný  Homolkou byl blízko vyronání, jenže míč zastavila tyč jejich branky.Oživení přineslo vystřídání v našich řadách, kdy na hřiště přišly Balog s Račkovičem, jenže působení tohoto hráče na place mělo opravdu jepičí život.Mimo hru se dostal do kontaktu s hráčem Ledvic a hlavní sudí vyhodnotil tuto srážku s pomezním rozhodčím (Škopár), kterému  poradily domácí diváci a vyhodnotil situaci tak, že dostal Račkovič červenou kartu a šel ze hřiště.Další branka Ledvic přišla po hrubce, kterou vytvořil Staněk, zavěsit už nebyl problém 2:0.Svěšené hlavy našich borců signalizovaly že je tato branka zlomila a odpovídala tomu i hra .Z té jsme už nic neměli a domácí stále okupovali naší branku.V jedné ze situací se po pravé straně snažil protáhnout domácí hráč, už se dostal až do velkého vápna, tam ho celkem nesmyslně zakřižoval, do té doby dobře chytající Šlechta.Jejich borec si s touto situací dobře poradil a uklidil míč do naší sítě 3:0.Hra, kterou jsme produkovali v tomto utkání, měla rozhodně lepší obraz než ta z minulých zápasů, ale zvlhnutý prach v našich kopačkách zřejmě zapříčiňuje, že naše skóre z posledních třech utkání je hrozivých 0:9!!!!! To, že branku dostaneme, je ne zcela samozřejmé, ale musí se s tím počítat.Více zarážející je však to, že jsme žádný gól nedali.Snad tuto střeleckou smůlu protrhneme v posledním zápase hraném s Krupkou.

Šlechta,Nohejl Kubásek S Zajpt Moldavčuk,Karlík (Račkovič) Brunclík Kastl Staněk,Kubásek M (Balog) Homolka.