Tělocvičná jednota Sokol Háj 2:1 (0:1) FK Hrobčice

02.06.2019 13:56
Dnešní zápas ukázal, že nejsme jen tým,do které si lepší týmy naší soutěže ukládají své branky jako do kasičky. Ale že dokážeme vyprodukovat i fotbal na který se dá koukat a nechyběli ani pohledné akce, které volali po brankovém zakončení.Přesto se jako první radovali hosté, kdy se po přísně nařízené penaltě, ujali vedení. A nám nezbylo než opět tahat za kratší konec provazu. Do konce prvního poločasu jsme se sice nedostali z poloviny soupeře, ale když se neujala dalekonosná střela Karlíka a další pokusy o zdolání byli víceméně bezzubé, odcházeli jsme do kabin s nelichotivým skóre.
Stejně i druhý poločas byl více méně v režii našich hráčů, ale profesorský fotbal neměl žádný úspěch a nevedl k ničemu. Pozor jsme museli dávat i na zadní vrátka, protože i v řadách Hrobčic byli borci, kteří to s balonem uměli, ale naše obrana včetně brankáře, byla pozorná a někdy i se štěstím dokázala odvrátit hrozící nebezpečí. Utkání se pomalu přehupovalo do své závěrečné části a nám se konečně podařilo vyrovnat Mutlem, který zkušeně zahrál nařízený trestný kop. Našim hráčům tato situace jakoby nalila novou krev do žil a snažili se strhnout vývoj zápasu na svoji stranu. Přeci jen se podařilo, po samostatném úniku Malíka se tento tváří v tvář brankáři prosadil střelou k tyči. Se závěrečným hvizdem přišla i radost, která našim borcům tak dlouho po vyhraném zápase chyběla.
Střelci: 70. Mutl Jaroslav, 81. Malík Marek
# P Jméno ŽK ČK